Магазин «Меблі з Голландії»

Меблі з Голландії завжди вважалися іміджевими, в основному, вони витримані в класичному стилі, що надає Вашій оселі особливий шарм і привабливість, навіть якщо у всіх інших приміщеннях домінують холодний глянець і нарочита недбалість стилю «техно». Втім, навіть якщо Ваш будинок, виконаний у стриманій палітрі кольорів і що імітує середньовічну бібліотеку, можна оживити двома-трьома невеликими брендовими виробами, що додають жвавість і шарм.

Представлені в нашому каталозі голландські меблі розраховані не на придушення відвідувачів розкішшю обстановки. Ваша оселя – це не просто візитна картка! Його атмосфера не повинна відволікати вас нечіткістю ліній, не дратувати зайвою крикливістю, заважаючи зосередитись. Максимум комфорту для напруженої розумової діяльності – ціль, яку ставлять перед собою голландські майстри.

Залежно від власних уподобань, ви можете вибрати у нас оригінальне статусне крісло, меблі для зони відпочинку це можуть бути дивани та м′які крісла, строгі монолітні книжкові шафи для колекційних багатотомників, секцію ручної роботи за якою сховається сейф, вітрини чітких або округлих силуетів для нагород та знаків, міні-бар, платтяна шафа, стелажі, журнальні, обідні, кавові столи та багато іншого.

Наші менеджери допоможуть вам укомплектувати інтер′єр вашого будинку з урахуванням висоти стель, розташування вікон та дверей, а також підберуть для вас оригінальну стилістично вивірену фурнітуру.

Адреса магазину: м. Вінниця, Петра Запорожця, 8, часи роботи: з 11:00 до 19:00.